Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací

Frank Walder

Všechno odstartovalo v roce 1953 s ručně vyšívanými blůzami. Úspěšný příběh započal v malebném městě Münchberg, v Bavorsku.

Začínalo se s pěti šicími stroji a týmem osmi zaměstnanců. Ernestine Held postupně vybudovala prosperující podnikání. Její syn, Lothar Held, a jeho žena Gudrun se starali o značku Frankenwälder už 40 let.
Internacionalizace vedla k vytvoření značky FRANK WALDER v roce 2006.

Označení Frank Walder je navrženo v Německu a interpretuje změnu životního stylu nové generace žen. 
„Vypadat dobře, užívat si života a cítit se pohodlně“, to jsou aspekty sebevědomé ženy. To inspirovalo Franka Waldera, aby přeměnil nejnovější trendy na nositelnou módu a ženský vzhled ve velikostech 36 až 52.
V roce 2005 přišla řada na další generaci rodiny. Od roku 2012 třetí generace, Carolin Held, vede rodinný podnik a dále rozvíjí úspěšnou značku Frank Walder. Společnost má 1800 obchodních partnerů ve 40 zemích a 400 celosvětových obchodů.

Být úspěšné, cítit se sexy, užívat si života ve všech oblastech - Frank Walder provází sebevědomou, kosmopolitní ženu v jejím každodenním životě a osobních okamžicích.

Vyzkoušejte to!

Získání ceny "Fashion Supplier Award 2015" udělené rakouskými hospodářskými komorami podtrhuje výzvu značky FRANK WALDER. V průzkumu 220 rakouských textilních maloobchodníků vyšel rodinný podnik jako nejlepší dodavatel módního průmyslu.

Kolekce léto 2021

AKTUÁLNĚ

předchozínásledující