Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací

MARC CAIN

CO JE NA NAŠÍ ZNAČCE ZVLÁŠTNÍHO.

V Marc Cain navrhujeme a vytváříme kousky, které doprovázejí ženy v jejich každodenním životě. Zaměřujeme se na moderní, sebevědomou ženu, která žije dnes, je otevřená a zvědavá. Miluje být ženou a vyjadřuje se tím, co nosí – žensky a přirozeně. Nezná věk.

Naše kolekce Marc Cain jsou stejně univerzální jako ženy, které je nosí. Móda, která je vždy trochu jiná. Výrazné a nezaměnitelné.

Helmut Schlotterer, předseda správní rady, založil mezinárodně úspěšnou módní společnost Marc Cain v roce 1973. V posledních desetiletích jsme každou sezónu nově interpretovali naše kolekce, s velkým důrazem na detail a dokonalost až do posledního detailu moderním způsobem.

Vždy věnujeme zvláštní pozornost nejvyšším nárokům, které sami klademe na design, kvalitu, materiály, inovativní metody zpracování a střih. To, co dělá náš Marc Cain jedinečným, je zvláštní napětí vytvářené jemnou souhrou různých materiálů a siluet – živé, výrazné a nekomplikované. Intenzivně pracujeme s novými technologiemi k výrobě pletených kreací, které nesou naši značku kvality 100% Made in Germany. Navíc máme inkoustový proces, který nejenže poskytuje barvu, ale také rozzáří oblíbené kousky. Umění však není jen v designu. Dáváme si záležet na pečlivém výběru těch nejinovativnějších a nejlepších materiálů a vytváření módy, kterou ženy oceňují a milují po více než čtyřech desetiletích. Jsme celosvětově působící prémiová značka dámské módy s vlastním podílem výroby v Německu. Z naší centrály v Bodelshausenu v Německu řídíme naše celosvětové podnikání.

 

KOLEKCE jaro/léto 2023

AKTUÁLNĚ

předchozínásledující