Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací

Eko-drogerie

TianDe nabízí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků tianDe je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. 

Neobsahují žádné nefunkční a zbytečné přísady, které mají pouze klamavý efekt většího obsahu (plnidla). Např. prací prášky ze supermarketů obsahují z větší části jen plnidla (drcená sůl, apod.). Neobsahují fosfáty, které výraznou měrou znečišťují životní prostředí. Neobsahují agresivní chlor (při vytírání se chlor vypařuje, je těžší než vzduch, klesá k zemi a tam zasahuje hlavně děti a domácí mazlíčky)

AKTUÁLNĚ